Kurumsal

 

Tarihçe

3S Nakliyat Madencilik Sanayi ve Tic. A.Ş. Söğütsen Seramik mamullerinin nakliyesi amacıyla Yıldızlar SSS Holding bünyesinde 2006 yılında kurulmuştur.

Öncelikle Grup şirketlerinin nakliye ihtiyaçlarını karşılamak üzere yola çıkan 3S Nakliyat, hizmet yolculuğuna tüm yurt içi pazarda söz sahibi olmak hedefi ile devam etmektedir. Türkiye’nin kuzeyden güneye, doğudan batıya her noktasında özmal araçları ve bölge tedarikçileri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

Ağır Nakliye operasyonları ve Tehlikeli Atık Taşımacılığı lisanslı araçları ile müşterilerinin farklı ihtiyaçlarına çözümler sunarak hizmet çeşitliliğini geniş bir alana yaymıştır. 2011 yılında 1.935.000 ton/yıl olarak gerçekleşen nakliye tonajımızın 2012 yılı hedefi 4.032.000 ton/yıl’dır.

Demiryolu yatırımlarına da ağırlık veren 3S Nakliyat, bünyesine kazandırdığı SGSS Platform ve GABS kapalı vagonları ile müşterilerine rekabetçi fiyatlar ile hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Platform vagonlarla birlikte konteyner yatırımını da planlayarak müşterilerine lojistik alanında esneklik kazandırmayı amaçlamaktadır.

Şirketimiz, R1 belgesine sahiptir.

3S Nakliyat A.Ş. süreklilik, sorunsuz ve samimi hizmet anlayışıyla nakliye sektöründe Türkiye’nin önde gelen firmalarından biri olma yolunda kararlı bir şekilde ilerlemektedir.

İLETİŞİM
  • Şair Fuzili Cad. İstiklal Mah.
    Santral Sk. No 16/1
    Odunpazarı - ESKİŞEHİR
  • +90 (222) 222 0102
  • +90 (222) 231 7610
  • info@3snakliyat.com.tr